Historia firmy:

1975 | Józef Michór kończy Szkołę Stolarską i rozpoczyna pracę w miejscowym Zakładzie Stolarskim.
1988 | Wyjeżdża na 3-letni kontrakt z firmy Budimex do Libii, gdzie jest kierownikiem produkcji drzwi.
1991 | Powraca do kraju i zakłada własny zakład stolarski. Rozpoczyna się produkcja drzwi, okien, schodów i nietypowych mebli — zawsze z drewna litego. Produkty trafiają na polski, lokalny rynek, ale również przychodzą zamówienia z Niemiec, Danii czy Szwecji.
2014 | Zakład przejmuje syn, Ryszard. Od najmłodszych lat przyglądał się pracy i uczestniczył w realizacji różnych projektów w zakładzie prowadzonym przez ojca. Absolwent zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego - 2011. Po studiach podejmuje pracę w międzynarodowych korporacjach, jednak ostatecznie postanawia wrócić do rodzinnego biznesu. Promocja firmy na rynkach zagranicznych zaowocowała sprzedażą produktów m.in. do USA, Francji i Włoch. Produkty trafiają do ośrodków SPA, hoteli, a najczęściej do prywatnych odbiorców. W firmie ciągle rośnie nacisk na jakość wykonania, procedury, solidne i sprawdzone technologie oraz ekologiczny i najlepszej jakości materiał — drewno.
2019 | Produkty firmy zostają docenione przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, a firma otrzymuje dofinansowanie z Unii Europejskiej na zaprojektowanie i wdrożenie do produkcji ekologicznych i nowoczesnych mebli łazienkowych.
> Na rok 2021 zaplanowana jest rozbudowa zakładu oraz otwarcie pierwszego firmowego salonu.
"Nazwanie firmy własnym nazwiskiem jest dla nas zobowiązaniem, gwarancją najwyższej jakości wykonania każdego produktu"
Ryszard Michór

Nasi partnerzy